Mes žinome, ko reikia nugalėtojui !
Žemaitės g. 13-1, 03118 Vilnius, Lietuva
Parduotuvės darbo laikas:
9:00-18:00 Nedirba
Pietų pertrauka 12:00 - 13:00
Tel. 8 (5) 213 3392

Paslaugos

Atliekame šias paslaugas:

Užrašų maketavimas. Siūlome pasinaudoti profesionalaus dizainerio paslaugomis. Galime sukurti specialius lipdukų, metalinių plokštelių maketus bei paruošiame juos graviravimui. Jei turite jau paruoštus maketus, tuomet mūsų dizaineris pritaikys juos mūsų turimai technikai.

Lazerinis graviravimas. Ant stiklinių, metalinių, akrilo ar medinių paviršių specialiu lazeriu graviruojame Jūsų pageidaujamus užrašus, logotipus.Sukuriamas tiklsus ir ilgaamžis vaizdas nuo itin mažų tekstų ar ženklu iki labai sudėtingu vaizdų, kuris nenutrinamas, nenuplaunamas ir nepaveikiamas kitomis priemonėmis.

Lipdukų spausdinimas. Spausdiname specialius lipdukus (ant aukso arba sidabro spalvos plėvelės, permatomus) su Jūsų pageidaujamu vaizdu, užrašu ar logotipu, užklijuojame ant pasirinktų apdovanojimų.

Iškilių (polimerinių)emblemų gamyba. Gaminame polimerines emblemas medaliams ar taurėm su Jūsų pageidaujamu vaizdu, užrašu ar logotipu. Emblemos skersmuo gali būti 25 arba 50 mm.

Ženkliukų gamyba. Gaminame lengvai prisegamus metalinius ženkliukus su iškilia (polimerine) emblema su Jūsų pageidaujamu atvaizdu, logotipu, nuotrauka ar tekstu.Ženkliuko skersmuo gali būti 25 arba 50 mm.